Terminator

Ruch oporu

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2009-01-21 15:16:09

Gun Man

Rebeliant

Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 21
Punktów :   

Cromartie

Cromartie..Zastanawia mnie on bardzo. Najpierw proszę o wyjaśnienie mi 2 kwestii z nim związanych jakich nie potrafię zrozumieć. W pilocie pierwszego sezonu Sarah odstrzeliła mu łeb. A owa głowa jakimś cudem przeszła do przyszłości, przecież była już wtedy metalowa, więc jakim cudem ? A potem jego ekhm „ciało” odnalazło głowę, ale owe ciało nie przeszło do przyszłości tylko wylazło gdzieś ze złomowiska, gdzie zostało zostawione w przeszłości (po akcji w banku) więc dlaczego nikt, żadne władze nie ukryły tego endoszkieletu ?
I pytanie nr 2, dlaczego Cromartie rozwalił terminatora będącego kopią Jamesa Ellisona ? Wspomniał że Skynet nie wierzy w Jamesa, ale on tak. To jakić przejaw wolnej woli ? Buntu czy raczej zagrywka strategiczna czy coś ?

Offline

 

#2 2009-01-21 19:07:26

Xtrame

Nowy

Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 8
Punktów :   

Re: Cromartie

Faktycznie... Przypominasz ciekawe sprawy. Dodatkowo samnie znam odpowiedzi. Przy motywie z głową, to wysiadam. Natomiast To że Crimartie rozwalił swojego odebrałem jako jego ambicje. Pewnosc siebie i oczekiwanie na spodziewany rozwój spraw. Ale to takie człowiecze zachowanie.

Offline

 

#3 2009-01-21 19:33:58

Gun Man

Rebeliant

Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 21
Punktów :   

Re: Cromartie

A który aktor wcielajacy się w niego bardziej wam odpowiadał ?
Cromartie to spadkobierca dorobku Arnolda, jego następca i serialowy odpowiednik. Mięśniak z pilota nie był dla mnie zbyt przekonywujący. Wolę gdy gra go Garret. Ma w sobie więcej sztuczności i nie stroi takich nadętych min.

Offline

 

#4 2009-01-21 22:02:33

Bartek

Rebeliant

Skąd: Trzebinia
Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 25
Punktów :   
WWW

Re: Cromartie

Moim zdaniem Garret najlepiej gra terminatora. Jego ruchy, spojrzenie i wyraz twarzy są... bardzo dobre. Ehh... słów mi coś dzisiaj brakuje. Po prostu jego gra najbardziej przypomina mi już stereotyp terminatora jaki pokazał w filmach Arnold Schwarzenneger. Co do Cromartiego to uważam go za wyjątkowego terminatora. Miał taki swój charakter, który pewnie wynikł z tego, że sporo się nauczył przebywając w świecie ludzi. Myślę, że minęło sporo czasu zanim wpadł na trop Johna.

Również nie jestem pewien jakim sposobem głowa przeszła do przyszłości. Podejżewam, że w chwili gdy nastąpił skok i jego głowa wpadła do kuli, musiała być pokryta jeszcze na wytarczającej powierzchnii żywą tkanką. Po skoku być może nastąpiło jakieś wyładowanie, które spaliło tą tkankę. Skok spowodował zawalenie się budynku banku i zasypanie endoszkieletu Cromartiego. Tak myślę, że gruz usuwany był przy pomocy jakichś buldożerów lub czymś w tym stylu więc pewnie nawet nikt nie zauważył, że wsród kolejnej porcji gruzu była jakaś maszyna. Później ciężaróką wywieźli endoszkielet z gruzem na to jakby złomowisko, gdzie leżał sobie spokojnie aż do 2007 roku.

Offline

 

#5 2009-01-22 09:26:59

Gun Man

Rebeliant

Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 21
Punktów :   

Re: Cromartie

Gruzy nie są raczej na złomowisko wywożone Tak czy siak wraca pytanie o to dlaczego rowalił innego terminatora. I tu teraz mnie oświeciło. Wprogramowanym zadaniem Cromartiego było znalezienie i zabicie Johna. Uznał Jamesa za drogę do realizacji celu. Tymczasem inny terminator miał inne zadanie-zabicie i zastąpienie Jamesa. Obydwa terminatory miały zatem sprzeczne rozkazy i obydwaj chciały je zrealizować. Więc cofam to co pisałem o buncie czy myśleniu. To raczej poprostu obrona przed zagrożeniem realizacji zadania.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.proshootersclan.pun.pl www.minecraftxd.pun.pl www.sw63.pun.pl www.emerytomani2.pun.pl www.forum1ko.pun.pl