Terminator

Ruch oporu


#1 2009-02-14 12:11:17

Kamil

Nowy

Zarejestrowany: 2009-02-14
Posty: 7
Punktów :   

Cameron

Na tym forum nie może zabraknąć tematu o mojej ulubionej bohaterce i Terminatorce z TSCC czyli Niesamowitej Cameron
Co o niej myślicie?

Offline

 

#2 2009-02-14 20:03:40

Dante

Nowy

Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 9
Punktów :   

Re: Cameron

Co myslimy ? Wszystko co najlepsze Choć gdy pierwszy raz zobaczyłem ją w akcj nie byłem zachwycony. Myślałem że ma pełnic role ozdobnika serialu.  tu takie zaskoczenie. Jej postać jest zdecydowanie najmocniejszym punktem serialu.

Offline

 

#3 2009-02-14 20:11:38

Skynet

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 25
Punktów :   

Re: Cameron

Wiele na jej temat napisałem w temacie Relacje Johna z Cameron. Dodać mogę tylko tyle widać jak summer dorasta do roli terminatorki. Początkowo może też miałem troszke rezerwy ale teraz ? Ciekawi mnie jak sie wszystko potoczy, ale sądze że tradycyjnie "dobry" terminator zostanie zniszczony. Wiec raczej nastawmy się że w zakończeniu serialu Cameron zostanie skasowana.


I'll Be Back !

Offline

 

#4 2009-02-15 01:01:44

Bartek

Rebeliant

Skąd: Trzebinia
Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 25
Punktów :   
WWW

Re: Cameron

W ostatnim wywiadzie online z Thomasem Dekkerem i Joshem Friedman była taka wypowiedź


[Comment From Callie]
Greetings from Canada! Josh - Cameron mentioned feeling “like a bomb” in ep 11 and talked about suicide and dying. Is she going to do something to her chip??

josh friedman: Callie. Yes.


Czyli zdaje się, że Cameron sama sobie zrobi coś z chipem.

Offline

 

#5 2009-02-15 10:56:41

Ord

Buntownik

Zarejestrowany: 2009-01-24
Posty: 18
Punktów :   

Re: Cameron

Hmmm Tak czy siak nie wiem czy nastawiać się na to że zobaczyy wszystko już w reszcie 2 sezony cz bedzie ten 3. A wyjaśnijmy, dlaczego Cameron jest unikatowym modelem ? Jej endoszkielet, zaden terminator takiego nie ma. Była stworzona z myślą zastąpienia tamtej dziewczyny (Allison ?), więc teoretycznie inne cyborgi o zadaniach zastąpienia kogoś też powinny być z tego rodzaju. Jednak tak nie jest.

Offline

 

#6 2009-02-15 11:29:26

Kamil

Nowy

Zarejestrowany: 2009-02-14
Posty: 7
Punktów :   

Re: Cameron

Może będzie chciała zrobić sobie coś z chipem ala john ją powstrzyma i będzie 3 sezon

Offline

 

#7 2009-02-15 13:11:36

Resistance

Buntownik

Zarejestrowany: 2009-02-14
Posty: 15
Punktów :   

Re: Cameron

Według mnie Cameron to wyjątkowy model.Skynet bardzo chciał się dostać do bazy Johna.Wysyłając zwykłego Term. w ludzkiej skurze i tak zostawał zdemaskowany ponieważ zachowywał się zbyt "poważnie".Cameron potrafi doskonale udawać człowieka,potrafi wyrazić np.emocje mimiką twarzy i płaczem jak to było w dwóch odcinkach. Cameron co się zdarza w każdym prawie odcinku zadziwia się otwierając lekko usta i  zmienia kształt brwi.Według mnie John w przyszłości jeszcze modernizował Cameron.

Oglądając pierwszy odcinek byłem zdziwiony,że Terminator będzie Kobietą.Ale to pasuje bo sądząc po wyglądzie przecież są w równym wieku.
T 1-Arni
T 2-Arni
T 3-Arni
TSCC-Jaki mężczyzna zastąpi Arniego-ŻĄDEN. Dlatego postanowili dać aktorkę.Wygrała Summer i to był strzał w 10.
Idealnie nadaje się na Terminatora.Sama Summer mówi że uwielbia tą role.

Ostatnio edytowany przez Resistance (2009-02-15 13:45:19)


"Come with me if you want to live"
http://img.userbars.pl/16/3171.png

Offline

 

#8 2009-02-15 13:48:37

Ord

Buntownik

Zarejestrowany: 2009-01-24
Posty: 18
Punktów :   

Re: Cameron

Resistance napisał:

Sama Summer mówi że uwielbia tą role.

I to widać Zastanawiam się jeszcze czy jej model jest jeden jedyny, czy to też jakaś seria.
No i co sie dzieje ze zjedzonym pokarmem ? Może jej tkanka nie ogranicza się do powierzchni ale i wewnatrz tworzy jakieś uproszczone organy ?

Offline

 

#9 2009-02-15 14:13:58

Bartek

Rebeliant

Skąd: Trzebinia
Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 25
Punktów :   
WWW

Re: Cameron

Cameron to model TOK-715. Prawdopodobnie został zbudowany tylko taki jeden, gdyż był to model eksperymentalny zbudowany przez Skynet, przechwycony przez ludzi i przeprogramowany, następnie wysłany w przeszłość. To jaki jest terminator moim zdaniem nie zależy od szkieletu tylko samego chipa. Endoszkielet można dostosować wielkościowo np. do osoby, do której ma być terminator podobny.

Co do wewnętrznych organów to myślę, że się nie tworzą. Prędzej Doładowuje akumulator z energii pozyskanej z rozkładu jedzenia albo po prostu jakoś wydala to co już niepotrzebne.

Offline

 

#10 2010-03-11 11:03:51

Cameron

Gość

Re: Cameron

Bardzo lubię Cameron. Jest świetna. Tej jej zachowania i mimika twarzy. Podobał mi się odcinek w którym Cameron uczęszczała na balet. Szczególnie końcówka. Lubię też odcinek w którym dochodzi do zwarcia i wyjaśnia się z lekka jej historia.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoarenagier.pun.pl www.siatkasklad.pun.pl www.ogamesas.pun.pl www.liceum.pun.pl www.diamondcraft.pun.pl