Terminator

Ruch oporu


#1 2009-01-21 19:48:55

Gun Man

Rebeliant

Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 21
Punktów :   

Koncepcja czasu

Gdy słyszę że w danym filmie jest wątek zabawy z czasem już domyślam się że czeka mnie salwa pomyłek w tym kontekście. Podróż w czasie w  Terminatorze jest tylko punktem wyjściowym do opowiedzenia świetnej historii, ale jedna rzecz jest ewidentnym błędem.

Skoro Kylie jest z przeszłości i spłodził Johna (a z owej przeszłości wysyła go sam dorosły John) to kto u licha jest ojcem tego Johna z przyszłości ?

Offline

 

#2 2009-01-21 19:56:32

Dante

Nowy

Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 9
Punktów :   

Re: Koncepcja czasu

Wygląda więc to chyba tak- "pierwszy" świat istniał bez Johna, doszło do buntu maszyn, dnia sądu. Pootem do przeszłośći zostaje wysłany (po co i przez kogo ???) Rees, płodzi on Johna. John staje sie przywódcą.  Zatem jest anomalią. Osobą któej w pierwszej wersji rzeczywistości nie było.
Przyznam że sam nie wierze w swoją wersje, ale to jedyne wyjaśnienie jakie przychodiz mi do głowy. Wszak maszyny zbudowały maszynę czasową w celu zabicia Johna, a skoro w pirwszej wersji swiata go nie było to po co maszyne budować ? Nie wiem juz no.

Offline

 

#3 2009-04-20 00:16:03

Mr.G

Nowy

Zarejestrowany: 2009-04-11
Posty: 6
Punktów :   

Re: Koncepcja czasu

Chyba w każdym filmie, w którym pojawia się wątek podróży w czasie, można by się doszukać niejasności, paradoksów i pomyłek. Nie wytłumaczymy wszystkiego, za jednym rozwiązaniem kryje się kolejna zagadka.
Jedyne co można zrobić to patrzeć na to z przymrużeniem.

Offline

 

#4 2009-05-12 12:55:20

Skynet

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 25
Punktów :   

Re: Koncepcja czasu

Prawda, wszak teminator to raczej film który ma dać emocje z oglądania niż rodzć pytania typowe dla tetryka, to tak jak by doczepiać się ze w tak ciasnym ubrani Spider-Man nie ma prawa tak szybko skakać


I'll Be Back !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wiedzmin.pun.pl www.cold-wars.pun.pl www.orp.pun.pl www.danny-phantom.pun.pl www.pedago.pun.pl