Terminator

Ruch oporu


#1 2009-02-20 07:00:53

Resistance

Buntownik

Zarejestrowany: 2009-02-14
Posty: 15
Punktów :   

Linda Hamilton w "Terminator: Ocalenie"!!!!!

Ponad miesiąc temu pojawiły się pierwsze nieco pewniejsze informacje na temat tego, że Linda Hamilton, odtwórczyni roli Sary Connor  w poprzednich "Terminatorach" może pojawić się w nowym filmie McG. Dzisaj plotki zostały potwierdzone. Hamilton w wywiadzie dla MTV przyznała, że negocjuje warunki swojego występu z Warner Brosem

Będę bardzo szczęśliwa mogąc użyczyć swojego głosu. - powiedziała aktorka - Poczekamy zobaczymy. Obecnie przygotowują dla mnie materiał. Negocjujemy to.

Zgodnie z pierwotnym pomysłem reżysera, Linda Hamilton, a właściwie jej głos, otworzy film. Opowieść zacznie się narracją wprowadzającą widza w postapokaliptyczny klimat "Terminatora: Ocalenie". Amerykańska premiera odbędzie się 22 maja 2009 roku. W polskich kinach obraz zadebiutuje 5 czerwca.


Czaicie Full wypas!!! Prawie jak w T2.A podobno Arni ma być w jednej ze scen.

Ostatnio edytowany przez Resistance (2009-02-20 07:03:02)


"Come with me if you want to live"
http://img.userbars.pl/16/3171.png

Offline

 

#2 2009-02-20 13:39:34

Skynet

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 25
Punktów :   

Re: Linda Hamilton w "Terminator: Ocalenie"!!!!!

Ale i Arni i Linda to tylko zmaczki. Taki miły gest w strone starych fanów. Ja i tak spodziewm się techno papki. Tzn nie prorokuje tragedii, przciwnie ale zapewne nie będzie to dzieło jak T2.


I'll Be Back !

Offline

 

#3 2009-04-20 00:13:26

Mr.G

Nowy

Zarejestrowany: 2009-04-11
Posty: 6
Punktów :   

Re: Linda Hamilton w "Terminator: Ocalenie"!!!!!

Linda pojawi się (o ile rzeczywiście się pojawi) tylko jako głos, ma opowiadać, coś jak pod koniec jedynki.
Rolę Arniego oficjalnie potwierdzono, odmłodzą go komputerowo, ale są niejasności, bo po pierwsze podobno są jakieś problemy techniczne, a po drugie, sam Arnold stwierdził, że pojawi się zaledwie na przysłowiową "minutę".

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ogamesas.pun.pl www.narutoarenagier.pun.pl www.diamondcraft.pun.pl www.siatkasklad.pun.pl www.liceum.pun.pl