Terminator

Ruch oporu


#1 2009-02-23 10:42:35

Kamil

Nowy

Zarejestrowany: 2009-02-14
Posty: 7
Punktów :   

Wydanie DVD

Chce coś napisać o wydaniu DVD Kronik musze powiedzieć że jak dotąd uważałem za stratę kasy kupowanie seriali na dvd ale na Kroniki się skusiłam i nie żałuje.
Zacznijmy od tłoczonego pudełka w które zapakowane są Kroniki prezentuje się one naprawdę  super. Właściwe opakowanie też mnie zaskoczyło bo po otwarciu na wewnętrznej stronie okładki ukazuje się nam opis każdego z odcinków i dodatki jakie się tam znajdują. A dodatków jest naprawdę sporo od komentarzy poprzez niewykorzystane sceny Szkice  materiały z kastingu i moje ulubione czyli 3 częściowy materiał o powstawaniu serialu i próba tańca Summer. Było by prawie idealnie gdyby nie jeden szczegół czyli nieprzetłumaczone dodatki a szczególnie przy 3 częściowym materiale o serialu tłumaczenie było wręcz konieczne ale i tak to jest wydanie na 5+ naprawdę polecam

Offline

 

#2 2009-02-23 11:26:41

Ord

Buntownik

Zarejestrowany: 2009-01-24
Posty: 18
Punktów :   

Re: Wydanie DVD

A co ciekawego znalazło się w niewykorzystanych scenach ? Może jakieś alternatywne rozwiazania czy cos ?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gf.pun.pl www.nyanfriends.pun.pl www.knightsofharmony.pun.pl www.slayersfans.pun.pl www.sonygsm.pun.pl