Terminator

Ruch oporu


#1 2009-02-18 21:30:56

Resistance

Buntownik

Zarejestrowany: 2009-02-14
Posty: 15
Punktów :   

Terminator 3.5 ?

Okolo dwa lata temu pewien czleczyna Chad Chambell napisal scenariusz ze scenami do terminatora3 ktore moga byc jeszcze nakrecone, zeby uzupelnic film i poprawic film o 30-50min. W takim rozszerzeniu mialaby sie zmienic ostatnia walka w Crystal Peak i epilog, napisano petycje by zdobyc na to 50 milionow $, zdobyto wystarczajaca ilosc glosow ale na nieszczescie wszystko... ucichlo... . Jedyna pocieszajaca wiadomosc to taka, ze projekt ten moze byc zrealizowany jedynie przed kreceniem T4. Tworca pomyslu byl przekonany, ze T3.5 bylby lepszy od pozostalych.

Terminator rządzi.Zrobili 3 część kręcą czwartą myślą już o piątej.Jakieś studio tworzy Terminators.Jest zajefajny serial.Ja pierdziu.


"Come with me if you want to live"
http://img.userbars.pl/16/3171.png

Offline

 

#2 2009-02-18 21:49:37

Ord

Buntownik

Zarejestrowany: 2009-01-24
Posty: 18
Punktów :   

Re: Terminator 3.5 ?

Chętnie zobaczył bym taki dodatek. Zwłaszcza że mnie zawsze bardziej interesuje wątek w naszej teraźniejszosci a nie przszłości. T4 i zapewne T5 z akcją w przyszłości jakoś nie napawają mnie pozytywnąmyślą.
A co do T3.5, to sądzicie że Arni zgodzi się na dokręcenie scen ? Wszak bez jego udziału ni ma to sensu...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pbffairytail.pun.pl www.szamo.pun.pl www.pokemonindigo.pun.pl www.wfc.pun.pl www.casimirus.pun.pl