Terminator

Ruch oporu


#1 2009-02-18 20:37:48

Resistance

Buntownik

Zarejestrowany: 2009-02-14
Posty: 15
Punktów :   

LiveChat z Joshem Friedmanem i Thomasem Dekkerem [fragment]

<Thomas Dekker> Josh jest w drodze, właśnie rozmawia z Summer, przeklęty robot.
<ronnie k> Summer Glau oznajmiła w tym tygodniu w wywiadzie, że przeczytała scenariusz zakończenia serii oraz, że była zszokowana i smutna. Jaka była twoja reakcja na scenariusz zakończenia?
<Thomas Dekker> Oh mój Ronnie K, zareagowałbym tak samo jak Summer. Jest on napisany znowu przez samego Josha i myślę, że jego scenariusze są najmocniejsze. Pozostawi on serię zarówno z ekscytacją jak i niszczącym niedomówieniem. Mam nadzieję, że możemy stąd kontynuować, po prostu widzę co Josh zrobi dalej.
<Tony> Co myślisz o możliwości obsadzenia Summer Glau w roli Lary Croft? Chłopaki, czy myślicie, że mogłaby się w niej sprawdzić?
<Thomas Dekker> Myślę, że Summer Glau mogłaby zrobić bardzo dobrze wszystko co tylko wbije sobie do głowy. Więc tak, tak, tak, tak
<Josh Friedman> Witam wszystkich. Przepraszam za spóźnienie. Najlepsza na całym świecie: Summer Glau!
<GermanTSCCFans> W ostatnim wywiadzie mówiłeś (Josh Friedman) o przyszłości Kronik Sary Connor i że serial może (lub nie) być anulowany. Jeśli to się stanie czy będzie możliwość przeniesienia serialu do innej sieci (jak z serią Buffy)? Naprawdę bardzo byśmy chcieli trzecią serię.
<Josh Friedman> Nie mam zielonego pojęcia. Serial ma się bardzo dobrze międzynarodowo więc WB z całą pewnością jest skłonny do utrzymania go lecz przeniesienie do innej sieci jest rzadkością.
<Lena Fan> Josh, czy powrócicie do wypowiedzi Cameron z początku 2 odcinka, w którym powiedziała do Johna „Ludzie nie lubią decyzji, które podejmujesz, nie ci ludzie”. Czy ona nawiązała do Jessie? Czy widziała ją obserwującą ich?
<Josh Friedman> Domyślam się, że najlepszym sposobem na odpowiedzenie na to jest to, że większość S2 wynika z tego komentarza. Jednakże nie, ona nie widziała Jesse. Przynajmniej nie w tej linii czasu.
<Arnie> Thomas w wywiadzie G4 stwierdziłeś, że miałeś problemy z Summer Glau na początku serialu z powodu złgo dogadywania się. Jaki to miało wpływ na serial i jak to rozwiązaliście?
<Thomas Dekker> Arnie, to wszystko było tylko dobrą zabawą. Próbowałem dać jej komplement i domyślam się, że został źle zrozumiany lecz po kolejnym spotkaniu bardzo szybko staliśmy się już bardzo dobrymi przyjaciółmi. Ona jest najlepsza.
<Rocky Bell> W poszukiwaniu więcej akcji z Johnem i Cameron, jest ona w przyszłości?
<Josh Friedman> Której przyszłości?
<Pharazon> Josh – myślę, że chodziło mu o najbliższą przyszłość (ostatnia 9).
<Josh Friedman> Jest dużo więcej Johna i Cameron razem. Lecz nie w tym sensie.
<ClaudeFTW> Thomas, sposób w jaki naśladujesz JC jest naprawdę imponujący, mówię poważnie, w ostatnim odcinku mógłbyś rozładować napięcie między JC, a Cameron piłą łańcuchową, czy to jest zapowiedź co stanie się między nimi dwojga w reszcie serii?
<Thomas Dekker> Claudeftw, kiedy twoja przyszywana siostra jest gorącym terminatorem, napięcia dążą tylko do powstawania. Jednakże wczuwam się w nasz serial ponieważ został dobrze napisany, żaden związek nie będzie się więcej utrzymywał w stałym nastroju. Te postacie ciągle się zmieniają, a co za tym idzie ich związki.
<Callie> Pozdrowienia z Kanady! Josh – Cameron wspomniała uczucie „jak bomba” w odcinku 11 i rozmawiała o samobójstwie i umieraniu. Czy chce ona zrobić coś ze swoim chipem?
<Josh Friedman> Callie. Tak.
<Logan> Josh – Samson and Delilah oraz Allison From Palmdale są także moimi ulubionymi odcinkami. Jestem czasami sfrustrowany odosobnionymi odcinkami, których akcja nie posuwa się naprzód. Jak dużo otrzymałeś opinii na swoim koncie dostarczonych przez fanów?
<Josh Friedman> Przeczytałem dużo opinii, a samodzielne/powtarzane pytania są zawsze dyskutowane. Dla mnie serial jest rzadko odosobniony. Z całą pewnością jest taki CSI lub coś w tym stylu.


"Come with me if you want to live"
http://img.userbars.pl/16/3171.png

Offline

 

#2 2009-02-20 22:49:46

Bartek

Rebeliant

Skąd: Trzebinia
Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 25
Punktów :   
WWW

Re: LiveChat z Joshem Friedmanem i Thomasem Dekkerem [fragment]

O widzę, że moje tłumaczenie się przydało Jak by co to zapraszam na http://summer-glau.rox.pl/. Czasem wstawiam też newsy o serialu W dziale LINKI dodałem też odnośnik do tego forum. Jest parę wejść w liczniku więc ktoś tu mógł trafić stamtąd.

Offline

 

#3 2009-02-21 13:44:50

Gun Man

Rebeliant

Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 21
Punktów :   

Re: LiveChat z Joshem Friedmanem i Thomasem Dekkerem [fragment]

Dobry wywiad. Niby nie zdradza rewolucji ale jednak dodaje pikanterii. Najbardzie zagadkowe jest to co Cameron zrobi z chipem. Tzn wiadomo od jakiegoś czasu że coś jej odwali i zdradzi. Ale co ona ma sobie sama z chipem zrobić ?
Bartek, zaraz strone oglądnę.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.southparkuni36.pun.pl www.gwiezdnaflota.pun.pl www.laboraptorium.pun.pl www.301bbo.pun.pl www.sailor-moon.pun.pl